Aktuální dění
Rodičovská kavárna
3.6.2019

Vážení rodiče, vzhledem k náročnosti přechodu žáka na II. stupeň nejen pro dítě, ale i pro jeho nejbližší okolí, Vás zveme v rámci Rodičovské kavárny na besedu „Přestup žáka na druhý stupeň a úskalí s tím spojené“.

Máte možnost vyslechnout teoretické znalosti, zkušenosti z naší školy, pokládat otázky a využít možnosti konzultace přímo na místě.

Přítomni budou: speciální pedagožka Mgr. Pavla Kostelecká, metodička prevence Ing. Iveta Bílková, současní třídní učitelé.

Jestliže Vás trápí, jak to zvládnete, jsme tu pro Vás.

Kdy: 3. 6. 2019 v 16.00                                      Kde: uč. č. 87, II. patro (VIII. C)

Školní akademie

Vloženo: 3.5.2019 | Zobrazeno: 280x
Spolek rodičů ZŠ Ruská 2059, Litvínov ve spolupráci se Základní školou a Mateřskou školou Litvínov, Ruská 2059, okres Most vás srdečně zve na ŠKOLNÍ AKADEMII.

Školní akademie se koná 22. května 2019 od 17.00 hodin v litvínovské Citadele.
Vstupné: 30,- Kč.