Aktuální dění
Prezentace středních škol
14.11.2019

Jako každý rok vás srdečně zveme na Prezentaci středních škol, která se koná ve čtvrtek 14. listopadu 2019 ve školní jídelně naší školy.

Začátek akce je naplánován na 18.00 hod, po skončení třídních schůzek.

Akce je určena pro zástupce středních škol, zákonné zástupce a žáky 8. a 9. tříd.

Těšíme se na vaši účast a na dotazy.

Leták ke stažení ZDE (Velikost: 435.57 kB).

Vloženo: 24.4.2019 | Zobrazeno: 314x
1. května 2019 se otevírá pro veřejnost areál školního hřiště

Plocha školního hřiště, běžeckého oválu, okolní areál a jeho technické vybavení slouží pouze k provozování sportovních činností, ke kterým je konstrukčně a stavebně uzpůsobeno a vybaveno. Sportovní areál je provozován v kombinovaném režimu. V pracovních dnech do 16 hodin slouží areál především Základní škole a Mateřské škole Litvínov, Ruská 2059, okres Most.
Školní hřiště je určeno zejména k provozování školní tělesné výchovy, zájmového vzdělávání, předškolního vzdělávání a mimoškolních aktivit.

Do areálu školního hřiště je v určené době umožněn vstup veřejnosti, ale nejedná se o veřejné prostranství. Všechny osoby, které vstoupí do areálu sportoviště, se musí řídit provozním řádem hřiště.
Osoby, které užívají hřiště, neplatí vstupné.

Vstup a využívání areálu školního hřiště je na vlastní nebezpečí, škola ani správce nenese odpovědnost za škody vzniklé na vnesených či odložených věcech, ani za případné újmy na zdraví či jiné škody vzniklé v důsledku využívání areálu školního hřiště.

V době školního vyučování se provoz řídí rozvrhem základní školy. Školní hřiště využívají v závislosti na školní vzdělávací program také děti z mateřské školy provozovatele a v odpoledních hodinách účastníci zájmového vzdělávání (školní družina). V době mimo vyučování se provoz řídí rozvrhem dle uzavřených smluv o nájmu, případně dohody s vedením školy. Vstup na školní hřiště je povolen pouze v době stanovené rozvrhem provozu areálu. V pondělí a v úterý je hřiště pro veřejnost uzavřeno. Je možné uzavřít komerční pronájem ve vyhrazené době na základě platných smluv a s vědomím provozovatele. V rámci komerčního nájmu se sjednává, mimo jiné, využití osvětlení hřiště, školních šaten, WC a sprch. Komerční nájem sportoviště má přednost před volným vstupem.

Provozní doba pro veřejnost:

období

dny

otevírací hodiny

květen  - červen

ST - PÁ

SO - NE

červenec - srpen

ST - NE

(18:00 – 21:00 komerční nájem na základě Smlouvy o pronájmu)

Návštěvníci musí dodržovat Provozní řád hřiště. (Velikost: 487.43 kB)