Aktuální dění
Rodičovská kavárna
3.6.2019

Vážení rodiče, vzhledem k náročnosti přechodu žáka na II. stupeň nejen pro dítě, ale i pro jeho nejbližší okolí, Vás zveme v rámci Rodičovské kavárny na besedu „Přestup žáka na druhý stupeň a úskalí s tím spojené“.

Máte možnost vyslechnout teoretické znalosti, zkušenosti z naší školy, pokládat otázky a využít možnosti konzultace přímo na místě.

Přítomni budou: speciální pedagožka Mgr. Pavla Kostelecká, metodička prevence Ing. Iveta Bílková, současní třídní učitelé.

Jestliže Vás trápí, jak to zvládnete, jsme tu pro Vás.

Kdy: 3. 6. 2019 v 16.00                                      Kde: uč. č. 87, II. patro (VIII. C)

Dobročinný bazar - ZMĚNA TERMÍNU!!!

Vloženo: 15.5.2019 | Zobrazeno: 323x
Spolek rodičů a přátel školy ZŠ Ruská, Litvínov ve spolupráci se Základní školou a Mateřskou školou Litvínov, Ruská 2059, okres Most zve všechny zájemce na akci DOBROČINNÝ BAZAR.

Bazar se uskuteční 15. května 2019 ve vstupních prostorách školy.

Právě sbíráme:

Oblečení, školní potřeby, hračky, hry, plyšáky,.....
- vybírané předměty by měly být v dobrém stavu, čisté, funkční.

VÝTĚŽEK BUDE POUŽIT NA NÁKUP POMŮCEK PRO DĚTI V NEMOCNICI A PRO SENIORY.