Stalo se - ve škole školní rok 2018/2019
TRIVIA - nový model třídních schůzek
8.4.2019

V týdnu od  pondělí 8. 4. do soboty 13. 4. 2019 se můžete na tomto odkazu zsruska.reservando.cz registrovat na schůzky, které se uskuteční od 15. do 17. dubna.

V týdnu od 15. 4. do 20. 4. si můžete rezervovat svůj den a čas třídních schůzek ve třech pro následující týden. Po ukončení rezervace termínu, již není možné rezervaci zrušit (pouze na základě osobní domluvy s daným vyučujícím).

Krušnohorské vánoce

Vloženo: 7.12.2018 | Autor: bohackova | Zobrazeno: 284x
Voňavé, dřevěné, plátěné, slaměné, promrzlé, ale slunečné..... to jsou přídavná jména, která se pro středeční zahraniční návštěvu náramně hodila. Vánočně vyzdobené

Vánočně vyzdobené Drážďany jsou tím nejlepším prostředkem ke zkrácení dlouhého čekání na Vánoce v našich domovech. Všichni, kteří se kochali krásami vánočního náměstí, zaslouží velikou pochvalu za němčinu používanou při nákupech i jiné komunikaci, pěkné byly i soutěžní fotografie tajemných míst na naměstí. A zase jsou vánoční svátky o kousek blíž.....