Stalo se - ve škole školní rok 2018/2019
TRIVIA - nový model třídních schůzek
8.4.2019

V týdnu od  pondělí 8. 4. do soboty 13. 4. 2019 se můžete na tomto odkazu zsruska.reservando.cz registrovat na schůzky, které se uskuteční od 15. do 17. dubna.

V týdnu od 15. 4. do 20. 4. si můžete rezervovat svůj den a čas třídních schůzek ve třech pro následující týden. Po ukončení rezervace termínu, již není možné rezervaci zrušit (pouze na základě osobní domluvy s daným vyučujícím).

Mikuláš v I.B

Vloženo: 7.12.2018 | Autor: bohackova | Zobrazeno: 417x
Mikuláš spolu s čerty a andělem se přišel podívat na malé žáky do I.B.

Děti uvítaly Mikuláše hezkou písničkou a říkadly, velmi se těšily na jeho návštěvu v I.B.

Mikuláš jim přinesl malé sladkosti a velký koš plný ovoce.

Velmi děkuji rodičům z I.B, kteří poslali tento zdravý a velmi chutný dárek po Mikulášovi.

třídní učitelka Mgr. Jaromíra Kovačová