Stalo se - ve škole školní rok 2018/2019
TRIVIA - nový model třídních schůzek
8.4.2019

V týdnu od  pondělí 8. 4. do soboty 13. 4. 2019 se můžete na tomto odkazu zsruska.reservando.cz registrovat na schůzky, které se uskuteční od 15. do 17. dubna.

V týdnu od 15. 4. do 20. 4. si můžete rezervovat svůj den a čas třídních schůzek ve třech pro následující týden. Po ukončení rezervace termínu, již není možné rezervaci zrušit (pouze na základě osobní domluvy s daným vyučujícím).

Přednáška Stateček v přípravné třídě

Vloženo: 5.12.2018 | Autor: bohackova | Zobrazeno: 81x
Dne 3.12. navštívil přípravnou třídu pan Lukáš Plotnárek z Centra ekologické výchovy Viana. Pro děti si připravil povídání, úkoly a názorné ukázky ze statku.

S dětmi si povídal o zvířátkách, kde všude žijí a kde se vyskytují. Děti se rozhodovaly, co nám která zvířátka dávají, jak nám mohou posloužit, kde kdo na statku bydlí a čím koho krmíme. Společně jsme si popisovali, jak to na takovém statku vypadá a že na statku je možné pěstovat i různé plodiny, jako je mák, kukuřice, řepa, brambory, obilí, salát, slunečnice, které jsme si společně ukazovali.

Děti také plnily úkol – seřadit figurky zvířat na správná místa a do domečků na statku. Za odměnu si mohly se zvířátky pohrát.

Panu Plotnárkovi děkujeme za příjemně strávené dopoledne a už se těšíme na další návštěvu, tentokrát na téma Mraveneček a Včelka.

Naděžda Krejná, Darina Vaníčková