Partneři
Kotva
Základní škola a Mateřská škola Litvínov, Ruská 2059, okres Most
Stalo se - ve škole školní rok 2018/2019
Rozvrhy
Aktuality
Rodičovská kavárna
3.6.2019

Vážení rodiče, vzhledem k náročnosti přechodu žáka na II. stupeň nejen pro dítě, ale i pro jeho nejbližší okolí, Vás zveme v rámci Rodičovské kavárny na besedu „Přestup žáka na druhý stupeň a úskalí s tím spojené“.

Máte možnost vyslechnout teoretické znalosti, zkušenosti z naší školy, pokládat otázky a využít možnosti konzultace přímo na místě.

Přítomni budou: speciální pedagožka Mgr. Pavla Kostelecká, metodička prevence Ing. Iveta Bílková, současní třídní učitelé.

Jestliže Vás trápí, jak to zvládnete, jsme tu pro Vás.

Kdy: 3. 6. 2019 v 16.00                                      Kde: uč. č. 87, II. patro (VIII. C)

Školní hřiště zahajuje sezónu pro veřejnost
24.4.2019

1. května 2019 se otevírá pro veřejnost areál školního hřiště.

Více zde

Aktualizace webu - Prevence
11.3.2019

Upozorňujeme rodiče a žáky na aktualizaci sekce "Koordinátor prevence rizikového chování" - nové dokumenty, doporučení. Pokračujte zde

Anketa
Informace Tady nic není :-(
Mapa webu
A
A
A

Prezentace SŠ

Vloženo: 19.11.2018 | Autor: bohackova | Zobrazeno: 318x
Dne 15.11.2018 v 18.00 hodin se na naší škole po třídních schůzkách rodičů uskutečnila prezentace středních škol určená rodičům a vycházejícím žákům.

Tato akce patří k tradičním akcím školy v rámci kariérového poradenství. Zveme na ni většinu SŠ Ústeckého kraje. Ve školní jídelně se sešli s rodiči a žáky zástupci středních škol. Přijeli i z Teplic, Chomutova, Duchcova a z Ústí nad Labem. Prezentace se zúčastnili i rodiče žáků osmých tříd, kteří už teď uvažují o volbě té „správné“ střední školy pro své dítě. Akce se vydařila ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Přejeme už jen chuť do úspěšné přípravy na přijímací pohovory, úspěšného absolvování naší školy jako základu dobré přípravy pro studium na střední škole a šťastnou volbu SŠ.

 

Ing. Vopelková Alexandra