Stalo se - ve škole školní rok 2018/2019
Rodičovská kavárna
3.6.2019

Vážení rodiče, vzhledem k náročnosti přechodu žáka na II. stupeň nejen pro dítě, ale i pro jeho nejbližší okolí, Vás zveme v rámci Rodičovské kavárny na besedu „Přestup žáka na druhý stupeň a úskalí s tím spojené“.

Máte možnost vyslechnout teoretické znalosti, zkušenosti z naší školy, pokládat otázky a využít možnosti konzultace přímo na místě.

Přítomni budou: speciální pedagožka Mgr. Pavla Kostelecká, metodička prevence Ing. Iveta Bílková, současní třídní učitelé.

Jestliže Vás trápí, jak to zvládnete, jsme tu pro Vás.

Kdy: 3. 6. 2019 v 16.00                                      Kde: uč. č. 87, II. patro (VIII. C)

Veselá písmenka v I. C

Vloženo: 5.11.2018 | Autor: bohackova | Zobrazeno: 744x
Stále se učíme nová a nová písmenka.

Tištěná jsou někdy nudná a tak jsme si vyrobily písmenka veselá. Ta tištěná nesmíme zapomenout, ale ta veselá určitě nezapomeneme. Mnoho legrace jsme si užily, když jsme tvořily písmena z víček nebo ze špejlí.

Děti z I. C