Aktuální dění

Příspěvek na ŠvP - pro rodiče žáků 1. stupně

Vloženo: 18.6.2018 | Zobrazeno: 444x
Vážení rodiče, informuji vás, že jsme uzavřeli Smlouvu o spolupráci se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky, která se týká poskytování příspěvků na ozdravné pobyty z Fondu prevence VZP ČR.

Na základě této smlouvy mohou rodiče dětí 1. stupně čerpat příspěvek do výše 1 200,- Kč za kalendářní rok.
Příspěvek je určen na pobyty, které jsou realizovány v oblastech s vyhovující  kvalitou ovzduší, ve vhodném zařízení rekreačního typu (min. **+) a délka pobytu je minimálně 5 po sobě jdoucích kalendářních dnů.
V případě naší školy se jedná o ŠvP Šlovice u Rakovníka v termínu od 8. 6. 2018 do 15. 6. 2018.

Po ukončení pobytu vystaví škola potvrzení o účasti dítěte a úhradě nákladů (děti obdrží potvrzení od třídních učitelů) a následně může rodič čerpat příspěvek na pobočkách VZP ČR. Na pobočce rodič ještě musí doložit doklad o zaplacení.
Bližší informace k příspěvkům naleznete na stránkách www.vzp.cz.

Mgr. Pavla Tomášová, ředitelka školy