Aktuální dění
TRIVIA - nový model třídních schůzek
8.4.2019

V týdnu od  pondělí 8. 4. do soboty 13. 4. 2019 se můžete na tomto odkazu zsruska.reservando.cz registrovat na schůzky, které se uskuteční od 15. do 17. dubna.

V týdnu od 15. 4. do 20. 4. si můžete rezervovat svůj den a čas třídních schůzek ve třech pro následující týden. Po ukončení rezervace termínu, již není možné rezervaci zrušit (pouze na základě osobní domluvy s daným vyučujícím).

NENECH TO BÝT

Vloženo: 23.4.2018 | Zobrazeno: 695x
NENECH TO BÝT - internetový systém a mobilní aplikace bojující proti šikaně a vylučování z kolektivu na školách a přináší efektivní způsob odhalování těchto problémů ještě v jejich zárodku.

Naše škola je zapojena do projektu NENECH TO BÝT.
Jedná se o internetový systém a mobilní aplikace bojující proti šikaně a vylučování z kolektivu na školách a přináší efektivní způsob odhalování těchto problémů ještě v jejich zárodku. Děti i dospělí mají možnost jednoduchým způsobem oznámit podezření na rizikové chování.
Systém je anonynmní, určený pro žáky i rodiče. Vložené informace dorazí pouze školním metodikům prevence.
Projekt je podporován MŠMT, pedagogickými poradnami, Linkou bezpečí.

Cíle:

-        nahlásit šikanu, urážky, slovní a fyzické útoky, ubližování, urážky, psychický nátlak….

-        předejít rozsáhlejším problémům v kolektivu

-        omezit pravděpodobnost problémů vyplývajících ze šikany

-        zlepšit atmosféru ve třídě a ve škole

-        pomoci utiskovaným dětem (i učitelům)

-        možnost anonymity

-        odvaha vystoupit

-        prostor mlčící většině nebo rodičům

NENECH TO BÝT A NEBOJ SE NEMLČET