Aktuální dění
TRIVIA - nový model třídních schůzek
8.4.2019

V týdnu od  pondělí 8. 4. do soboty 13. 4. 2019 se můžete na tomto odkazu zsruska.reservando.cz registrovat na schůzky, které se uskuteční od 15. do 17. dubna.

V týdnu od 15. 4. do 20. 4. si můžete rezervovat svůj den a čas třídních schůzek ve třech pro následující týden. Po ukončení rezervace termínu, již není možné rezervaci zrušit (pouze na základě osobní domluvy s daným vyučujícím).

Léčebně ozdravné pobyty v zahraničí

Vloženo: 16.4.2018 | Autor: tomasova | Zobrazeno: 711x
Všeobecná zdravotní pojišťovna zahájila dne 15. 1. 2018 příjem přihlášek na léčebně-ozdravné pobyty realizované již tradičně pod názvem Mořský koník.

V roce 2018 se ve spolupráci s CK Kovotour Plus, s.r.o., uskuteční pět po sobě jdoucích třítýdenních turnusů u Černého moře v Bulharsku, v oblasti Škorpilovci – Hotelový komplex Morski Duni a u Jaderského moře v Černé Hoře, v oblasti Čanj – Hotelový komplex Biserna Obala.

Pobyty se budou konat od začátku června do poloviny září. Bude se jich moci zúčastnit v každé z lokalit max. 1 500 chronicky nemocných dětí pojištěných u VZP.