Aktuální dění
Prezentace středních škol
14.11.2019

Jako každý rok vás srdečně zveme na Prezentaci středních škol, která se koná ve čtvrtek 14. listopadu 2019 ve školní jídelně naší školy.

Začátek akce je naplánován na 18.00 hod, po skončení třídních schůzek.

Akce je určena pro zástupce středních škol, zákonné zástupce a žáky 8. a 9. tříd.

Těšíme se na vaši účast a na dotazy.

Leták ke stažení ZDE (Velikost: 435.57 kB).

Titul ŠKOLA UDRŽITELNÉHO ROZVOJE

Vloženo: 14.3.2018 | Zobrazeno: 1276x
V pátek 2. 3. 2018 naše škola získala nejvyšší stupeň ocenění „ŠKOLA UDRŽITELNÉHO ROZVOJE“.

Znamená to, že škola má dlouhodobé zkušenostmi s realizací environmentální výchovy, kdy jsou zapojeni téměř všichni pedagogové školy. Ve škole působí kvalifikovaný koordinátor EV/UR, který se účastní dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti ekologie, ŽP, managementu a UR. Škola realizuje programy k EV/UR v průběhu školního roku a zapojuje do svých aktivit i veřejnost.

Nejbližší akce pro veřejnost se uskuteční v květnu –„Férová snídaně“. Bližší informace najdete na webu školy.