TRIVIA - nový model třídních schůzek
8.4.2019

V týdnu od  pondělí 8. 4. do soboty 13. 4. 2019 se můžete na tomto odkazu zsruska.reservando.cz registrovat na schůzky, které se uskuteční od 15. do 17. dubna.

V týdnu od 15. 4. do 20. 4. si můžete rezervovat svůj den a čas třídních schůzek ve třech pro následující týden. Po ukončení rezervace termínu, již není možné rezervaci zrušit (pouze na základě osobní domluvy s daným vyučujícím).

Titul ŠKOLA UDRŽITELNÉHO ROZVOJE

Vloženo: 14.3.2018 | Zobrazeno: 850x |
V pátek 2. 3. 2018 naše škola získala nejvyšší stupeň ocenění „ŠKOLA UDRŽITELNÉHO ROZVOJE“.

Znamená to, že škola má dlouhodobé zkušenostmi s realizací environmentální výchovy, kdy jsou zapojeni téměř všichni pedagogové školy. Ve škole působí kvalifikovaný koordinátor EV/UR, který se účastní dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti ekologie, ŽP, managementu a UR. Škola realizuje programy k EV/UR v průběhu školního roku a zapojuje do svých aktivit i veřejnost.

Nejbližší akce pro veřejnost se uskuteční v květnu –„Férová snídaně“. Bližší informace najdete na webu školy.