Zápis do 1. tříd - postup, formuláře
30.3.2020

Vzhledem k okolnostem bude probíhat zápis do 1. tříd jiným způsobem. Podrobné informace jsou zveřejněny na našich webových stránkách.

Potřebné formuláře naleznete: https://zs.zsruska.cz/index.php?type=Post&id=659&ids=515

Základní údaje

Vloženo: 1.8.2018 | Autor: tomasova| Zobrazeno: 8214x |

Školní jídelna ZŠ a MŠ Litvínov, Ruská 2059, okres Most nabízí svým strávníkům školní stravování v kvalitě, na kterou se můžete spolehnout.

Školní jídelna především zabezpečuje stravování žáků a dětí v době jejich pobytu ve škole, umožňuje stravování zaměstnancům školy a v rámci doplňkové činnosti poskytuje stravování cizím strávníkům.

Jídelníček je sestavován na základě zásad zdravé výživy a dodržování spotřebního koše vybraných potravin. Školní stravování se řídí výživovými normami.

Provoz školní jídelny se řídí vnitřním řádem.

Těšíme se na vaši návštěvu.