TRIVIA - nový model třídních schůzek
8.4.2019

V týdnu od  pondělí 8. 4. do soboty 13. 4. 2019 se můžete na tomto odkazu zsruska.reservando.cz registrovat na schůzky, které se uskuteční od 15. do 17. dubna.

V týdnu od 15. 4. do 20. 4. si můžete rezervovat svůj den a čas třídních schůzek ve třech pro následující týden. Po ukončení rezervace termínu, již není možné rezervaci zrušit (pouze na základě osobní domluvy s daným vyučujícím).

Školní vzdělávací program

Zobrazeno: 5134x |

Zde  (Velikost: 10.76 MB)si můžete stáhnout a prohlédnout celý dokument školního vzdělávací programu "Tvořivě ve škole" platný od 1. 9. 2017.

Zde (Velikost: 355 kB) si můžete stáhnout a prohlédnout školní vzdělávací program pro přípravnou třídu "Sluníčko = jeden velký úsměv" platný od 1. 9. 2016.

Zde (Velikost: 226.17 kB)si můžete stáhnout a prohlédnout vzdělávací program pro školní družinu "Sluníčko - S úsměvem jde všechno líp" platný od 1. 9. 2017.

Zde (Velikost: 592.38 kB) si můžete stáhnout a prohlédnout bližší specifikaci školního vzdělávací programu Tvořivě ve škole - konkrétně kapitoly 3.3 Zabezpečení výuky žáků se speciálními vzdělávacími potřebami 3.4 Zabezpečení výuky žáků nadaných a mimořádně nadaných.

Zde (Velikost: 526.07 kB) si můžete stáhnout a prohlédnout bližší specifikaci školního vzdělávacího programu pro školní družinu - konkrétně PODMÍNKY PRO VZDĚLÁVÁNÍ ÚČASTNÍKŮ SE SPECIÁLNÍMI VZDĚLÁVACÍMI POTŘEBAMI.