Prezentace středních škol
14.11.2019

Jako každý rok vás srdečně zveme na Prezentaci středních škol, která se koná ve čtvrtek 14. listopadu 2019 ve školní jídelně naší školy.

Začátek akce je naplánován na 18.00 hod, po skončení třídních schůzek.

Akce je určena pro zástupce středních škol, zákonné zástupce a žáky 8. a 9. tříd.

Těšíme se na vaši účast a na dotazy.

Leták ke stažení ZDE (Velikost: 435.57 kB).

Charakteristika

Vloženo: 17.1.2018 | Autor: tomasova| Zobrazeno: 4150x |

IČ: 01720503, kontakt: spolekzsruska@seznam.cz

Spolek je dobrovolnou, nepolitickou organizací sdružující rodiče, zákonné zástupce žáků a přátele školy, založené podle zákona č.89/2012 Sb. Občanského zákoníku.
Činnost Spolku je zaměřena na podporu kulturních a sportovních aktivit školy, při nichž dochází nejen ke spolupráci dětí, rodičů a školy, ale také k rozvoji zájmových činností dětí a jejich sociálního cítění.
Cílem Spolku je materiální, finanční a osobní podpora školy, organizace kulturních, sportovních a společenských akcí, seznamování vedení školy s náměty, stížnostmi a připomínkami rodičů a podílení se na jejich řešení.

Členská schůze stanovila výši členského příspěvku: 200,- Kč za 1 pololetí
Částky jsou splatné v období září – říjen a leden – únor, a to prostřednictvím třídních učitelů. Existuje také možnost uhrazení příspěvku jednorázově, tj. 400,- v průběhu měsíců září – říjen.
Výše příspěvku je stanovena jako nejnižší, každý člen Spolku může dle svého uvážení navýšit svůj členský příspěvek.