Pozvánka na průvod světel

Charakteristika

Vloženo: 17.1.2018 | Autor: tomasova| Zobrazeno: 3088x |

IČ: 01720503, kontakt: spolekzsruska@seznam.cz

Spolek je dobrovolnou, nepolitickou organizací sdružující rodiče, zákonné zástupce žáků a přátele školy, založené podle zákona č.89/2012 Sb. Občanského zákoníku.
Činnost Spolku je zaměřena na podporu kulturních a sportovních aktivit školy, při nichž dochází nejen ke spolupráci dětí, rodičů a školy, ale také k rozvoji zájmových činností dětí a jejich sociálního cítění.
Cílem Spolku je materiální, finanční a osobní podpora školy, organizace kulturních, sportovních a společenských akcí, seznamování vedení školy s náměty, stížnostmi a připomínkami rodičů a podílení se na jejich řešení.

Členská schůze stanovila výši členského příspěvku: 200,- Kč za 1 pololetí
Částky jsou splatné v období září – říjen a leden – únor, a to prostřednictvím třídních učitelů. Existuje také možnost uhrazení příspěvku jednorázově, tj. 400,- v průběhu měsíců září – říjen.
Výše příspěvku je stanovena jako nejnižší, každý člen Spolku může dle svého uvážení navýšit svůj členský příspěvek.