TRIVIA - nový model třídních schůzek
8.4.2019

V týdnu od  pondělí 8. 4. do soboty 13. 4. 2019 se můžete na tomto odkazu zsruska.reservando.cz registrovat na schůzky, které se uskuteční od 15. do 17. dubna.

V týdnu od 15. 4. do 20. 4. si můžete rezervovat svůj den a čas třídních schůzek ve třech pro následující týden. Po ukončení rezervace termínu, již není možné rezervaci zrušit (pouze na základě osobní domluvy s daným vyučujícím).

Charakteristika

Vloženo: 7.1.2018 | Autor: tomasova| Zobrazeno: 2296x |

Účelem zřízení Školské rady je umožnit žákům, zákonným zástupcům žáků, pedagogickým pracovníkům školy, zřizovateli a dalším osobám podílet se na správě školy.

Školská rada je zvolena na období od 1.1. 2018 do 31.12. 2020.

Školská rada schváluje výroční zprávu o činnosti školy, školní řád a jeho změny, změny ve Školním vzdělávacím programu, návrh rozpočtu školy, vyjádřuje se k rozboru hospodaření školy.