TRIVIA - nový model třídních schůzek
8.4.2019

V týdnu od  pondělí 8. 4. do soboty 13. 4. 2019 se můžete na tomto odkazu zsruska.reservando.cz registrovat na schůzky, které se uskuteční od 15. do 17. dubna.

V týdnu od 15. 4. do 20. 4. si můžete rezervovat svůj den a čas třídních schůzek ve třech pro následující týden. Po ukončení rezervace termínu, již není možné rezervaci zrušit (pouze na základě osobní domluvy s daným vyučujícím).

Co se děje o prázdninách

Vloženo: 14.8.2017 | Autor: tomasova| Zobrazeno: 3226x |
Ano i prázdninách se nenudíme.

Paní učitelka Žemličková právě sklidila ze školní zahrady super kedlubnu, chlapecké záchody procházejí rekonstrukcí, malíři se postarali o novou výmalbu některých tříd a chodeb, podařilo se nám vybavit další kabinet novým nábytkem.

Postupně do školy přicházejí objednané učebnice, sešity a další učební pomůcky.

Paní uklízečky provádějí generální úklid - včetně mytí oken. Páni školníci opravují neopravitelné...

Prostě se nenudíme.

A vlastně se na vás těšíme!