TRIVIA - nový model třídních schůzek
8.4.2019

V týdnu od  pondělí 8. 4. do soboty 13. 4. 2019 se můžete na tomto odkazu zsruska.reservando.cz registrovat na schůzky, které se uskuteční od 15. do 17. dubna.

V týdnu od 15. 4. do 20. 4. si můžete rezervovat svůj den a čas třídních schůzek ve třech pro následující týden. Po ukončení rezervace termínu, již není možné rezervaci zrušit (pouze na základě osobní domluvy s daným vyučujícím).

Vloženo: 1.8.2018 | Autor: tomasova| Zobrazeno: 36566x |

Adresa školy

Ruská 2059
Litvínov 1

Škola je umístěna v centru města.

Dopravní obslužnost je dobrá - v blízkosti školy jsou zastávky MDH - autobusů. Cesta pěšky od zastávek MDH nepřesahuje 5 minut chůze. Přímo před hlavním vchodem do školy vede silnice, což umožňuje snadnou dopravu žáků do školy, je třeba však respektovat dopravní kázeň při přecházení komunikace.

Škola má bezbariérový přístup do přízemí a plošinu pro imobilní ze suterénu do 2. patra. Ke škole patří školní zahrada a školní hřiště.

V blízkosti školy je plavecký bazén.