TRIVIA - nový model třídních schůzek
8.4.2019

V týdnu od  pondělí 8. 4. do soboty 13. 4. 2019 se můžete na tomto odkazu zsruska.reservando.cz registrovat na schůzky, které se uskuteční od 15. do 17. dubna.

V týdnu od 15. 4. do 20. 4. si můžete rezervovat svůj den a čas třídních schůzek ve třech pro následující týden. Po ukončení rezervace termínu, již není možné rezervaci zrušit (pouze na základě osobní domluvy s daným vyučujícím).

Vloženo: 1.8.2016 | Autor: admin| Zobrazeno: 2983x |

Napište nám

Ne vždy je vše ideální, ne každý den Ti přeje štěstí. Pokud Tě něco trápí, budeme velmi rádi, když se nám se svými problémy svěříš a my se budeme snažit udělat vše pro to, abychom Ti pomohli.
Nezapomeň však, že i tato schránka má svá pravidla:

• Buď slušný(á) a upřímný(á).
  • Nezapomeň vyplnit svůj email, jinak ti nemůžeme odpovědět ani pomoci!
  • Přes tento formulář nám pište pouze o svých problémech, pro ostatní sdělení prosím využijte některou z emailových adres v kontaktech (najdete je v hlavičce webu).

Děkujeme, že tato jednoduchá pravidla dodržujete.

Váš e-mail:
Vaše jméno: