TRIVIA - nový model třídních schůzek
8.4.2019

V týdnu od  pondělí 8. 4. do soboty 13. 4. 2019 se můžete na tomto odkazu zsruska.reservando.cz registrovat na schůzky, které se uskuteční od 15. do 17. dubna.

V týdnu od 15. 4. do 20. 4. si můžete rezervovat svůj den a čas třídních schůzek ve třech pro následující týden. Po ukončení rezervace termínu, již není možné rezervaci zrušit (pouze na základě osobní domluvy s daným vyučujícím).

Po Evropě s úsměvem

Vloženo: 25.9.2018 | Autor: bohackova| Zobrazeno: 522x |
Opět je to tu, stejně jako v uplynulých letech naši žáci poměřovali své znalosti a dovednosti na okresní úrovni.

A že se nám naši neztratili v tom velkém množství soutěžících! 26 týmů - přes 150 chytrých hlaviček, téma - země EU. Naši žáci zaslouží pochvalu na všech frontách, všechny týmy v první polovině výsledkové listiny, z toho 3 v první desítce, k tomu vzorné chování a slušné vystupování - děkuji všem účastníkům i kolegům za pěkný den.
Boh