Partneři
Kotva
Základní škola a Mateřská škola Litvínov, Ruská 2059, okres Most
E-ŽK / Bakaláři
Rozvrhy
Aktuality
Prezentace středních škol
14.11.2019

Jako každý rok vás srdečně zveme na Prezentaci středních škol, která se koná ve čtvrtek 14. listopadu 2019 ve školní jídelně naší školy.

Začátek akce je naplánován na 18.00 hod, po skončení třídních schůzek.

 

Akce je určena pro zástupce středních škol, zákonné zástupce a žáky 8. a 9. tříd.

 

Těšíme se na vaši účast a na dotazy.

Leták ke stažení ZDE (Velikost: 435.57 kB).

 

Mapa webu
A
A
A

Elektronická žákovská knížka

Vloženo: 1.8.2018 | Autor: tomasova| Zobrazeno: 53582x |

Do elektronické žákovské knížky se rodiče dostanou kliknutím na obrázek níže a následným přihlášením se do systému v novém okně prohlížeče.

 

 

V elektronické žákovské můžete sledovat

  1. Osobní údaje žáka, kde můžete kontrolovat, zda evidujeme o Vašem dítěti správné údaje
  2. V záložce klasifikace najdete: Průběžnou klasifikaci, kde najdete známky pro daný předmět jako v papírové žákovské. Nejdříve uvidíte název předmětu, pak je uveden vážený průměr známek (zelené číslo) a poté jsou uvedeny známky z jednotlivých testů (červeně). Pod každou známkou je uvedena zkratka typu hodnocení. Nápovědu získáte po umístění kurzoru myši nad tato písmena. Tím se dovíte i váhu známky (7 nejdůležitější známka; 1 nejmenší důležitost). Nebo v pravé části zaškrtněte volbu detail a vše uvidíte v přehlednější tabulce. Pololetní klasifikace - kompletní pololetní klasifikace ve všech ročnících od počátku studia. Výchovná opatření - přehled třídních důtek, pochval atd. za aktuální pololetí nebo za celé studium.
  3. Absence – v průběžné absenci můžete sledovat, kdy Vaše dítě nebylo ve škole, popřípadě se můžete podívat na procentuální vyjádření absence dítěte v jednotlivých předmětech.
  4. Rozvrh – zde uvidíte tabulku rozvrhu, a to buď stálého rozvrhu (včetně vyučujícího a učebny, ve které výuka probíhá), nebo aktuálního rozvrhu včetně změn způsobených suplováním. Dále zde můžete sledovat zadané domácí úkoly, a kdy mají být odevzdány. Zde se dozvíte i jména učitelů, kteří vyučují Vaše dítě.
  5. Komunikace - aplikace umožňuje komunikaci mezi vedením školy, učiteli, žáky a jejich rodiči. Např. omlouvání žáků, hromadné rozeslání pozvánek (s dokonalou zpětnou vazbou o tom, kdo ještě zprávu nečetl), předávaní výukových materiálů studijním skupinám, vytváření anket apod.  
  6. Nástroje – v této záložce si můžete změnit přístupové heslo do elektronické žákovské. Pravidla pro změnu hesla jsou uvedeny v této záložce.