Ukončené projekty

Projekt "Minipodniky na ZŠ"

Vloženo: 19.8.2016 | Autor: admin | Zobrazeno: 614x

Registrační číslo: CZ.1.07/1.1.00/54.0042
Realizace projektu: 1.9.2014 – 31.7.2015
Rozpočet: cca 7 mil. Kč, 12 nefinančních partnerů

Hlavní cíle projektu byly:

• Podpoření rozvoje podnikavosti a podnikatelských znalostí, schopností a dovedností žáků různých typů základních škol v Ústeckém a Středočeském kraji prostřednictvím založení 22 sociálních studentských minipodniků na 12 partnerských školách.
  • Podpoření spolupráce různých typů ZŠ v oblasti výměny zkušeností a informací s realizací vzdělávacích aktivit zaměřených na rozvoj kompetencí souvisejících s podnikáním a podnikavostí žáků prostřednictvím vzájemných kontaktů a setkávání v rámci obchodní činnosti založených sociálních studentských minipodniků a poté v navazujících diskusních setkání.

V projektu bylo realizováno 5 klíčových aktivit spojených se založením a provozem sociálních studentských minipodniků doprovázené vzděláváním pedagogických pracovníků a zakončené obchodním veletrhem všech minipodniků.
Do projektu se zapojilo 264 žáků ZŠ včetně žáků skupinově a min. 4 žáci individuálně integrovaní. Bylo podpořeno 22 ped. pracovníků, vytvořila se 1 brožura.
Naše škola byla nefinančním partnerem projektu

Více informací o projektu a další fotografie naleznete na webových stránkách minipodniku Gušibaliker.