Ukončené projekty
Prezentace středních škol
14.11.2019

Jako každý rok vás srdečně zveme na Prezentaci středních škol, která se koná ve čtvrtek 14. listopadu 2019 ve školní jídelně naší školy.

Začátek akce je naplánován na 18.00 hod, po skončení třídních schůzek.

Akce je určena pro zástupce středních škol, zákonné zástupce a žáky 8. a 9. tříd.

Těšíme se na vaši účast a na dotazy.

Leták ke stažení ZDE (Velikost: 435.57 kB).

Projekt "Minipodniky na ZŠ"

Vloženo: 19.8.2016 | Autor: admin | Zobrazeno: 653x

Registrační číslo: CZ.1.07/1.1.00/54.0042
Realizace projektu: 1.9.2014 – 31.7.2015
Rozpočet: cca 7 mil. Kč, 12 nefinančních partnerů

Hlavní cíle projektu byly:

• Podpoření rozvoje podnikavosti a podnikatelských znalostí, schopností a dovedností žáků různých typů základních škol v Ústeckém a Středočeském kraji prostřednictvím založení 22 sociálních studentských minipodniků na 12 partnerských školách.
  • Podpoření spolupráce různých typů ZŠ v oblasti výměny zkušeností a informací s realizací vzdělávacích aktivit zaměřených na rozvoj kompetencí souvisejících s podnikáním a podnikavostí žáků prostřednictvím vzájemných kontaktů a setkávání v rámci obchodní činnosti založených sociálních studentských minipodniků a poté v navazujících diskusních setkání.

V projektu bylo realizováno 5 klíčových aktivit spojených se založením a provozem sociálních studentských minipodniků doprovázené vzděláváním pedagogických pracovníků a zakončené obchodním veletrhem všech minipodniků.
Do projektu se zapojilo 264 žáků ZŠ včetně žáků skupinově a min. 4 žáci individuálně integrovaní. Bylo podpořeno 22 ped. pracovníků, vytvořila se 1 brožura.
Naše škola byla nefinančním partnerem projektu

Více informací o projektu a další fotografie naleznete na webových stránkách minipodniku Gušibaliker.