Ukončené projekty
Prezentace středních škol
14.11.2019

Jako každý rok vás srdečně zveme na Prezentaci středních škol, která se koná ve čtvrtek 14. listopadu 2019 ve školní jídelně naší školy.

Začátek akce je naplánován na 18.00 hod, po skončení třídních schůzek.

Akce je určena pro zástupce středních škol, zákonné zástupce a žáky 8. a 9. tříd.

Těšíme se na vaši účast a na dotazy.

Leták ke stažení ZDE (Velikost: 435.57 kB).

Projekt "Příroda dětem - děti přírodě"

Vloženo: 19.8.2016 | Autor: admin | Zobrazeno: 876x
Naše škola získala grant na úpravu školní zahrady ve výši 70 tis. Kč z prostředků Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí pro realizaci projektu "Příroda dětem – děti přírodě".

Poskytovatel grantu se zavazuje poskytnout částku v maximální výši 70 tis. Kč, tj. 100% předpokládaných celkových uznatelných nákladů. Termín realizace projektu je od 1. 12. 2012 do 31. 5. 2014.
Cílem projektu je úprava školní zahrady tak, aby mohla být více a účelněji využívána v rámci environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty. Obsahem předkládaného projektu je vytvoření přírodní učebny a malého školního arboreta, kde bude probíhat výuka ve venkovním prostředí.

Více se o celém projektu a jeho průběhu, dozvíte z následujících stránek.