Ukončené projekty

Projekt "EU peníze školám"

Vloženo: 19.8.2016 | Autor: admin | Zobrazeno: 599x
Cílem tohoto projektu je prostřednictvím nových metod a nástrojů docílit zlepšení stavu počátečního vzdělávání na Základní škole a Mateřské škole Litvínov, Ruská 2059, okres Most, vytvořit podmínky pro kvalitní vzdělávání všech žáků, výuku modernizovat.

Banner - Eu Peníze školám

Informace

Zkvalitnění, inovace a zefektivnění výuky bude dosaženo metodickým vzděláváním a podpůrnými kurzy pedagogických pracovníků, tvorbou a následným používáním nových metodických pomůcek a učebních materiálů ve výuce. Snížení výskytu rizikového chování u žáků ZŠ bude v projektu podpořeno aktivním naplňováním programu primární prevence. Modernizace výuky bude podpořena pořízením moderních digitálních technologií, učebních pomůcek a vzdělávacích materiálů.

DUM

ZŠ zpracovala v rámci šablony III/2 DUMy pro jednotlivé předměty. Jejich seznam si můžete stáhnout proklikem na tento link.
Na požádání na adrese zsruska@zsruska.cz poskytneme tyto materiály ostatním pedagogům ze ZŠ v ČR.

Plakát

Plakát - Eu peníze školám