Aktuální dění
Zápis do 1. tříd - postup, formuláře
30.3.2020

Vzhledem k okolnostem bude probíhat zápis do 1. tříd jiným způsobem. Podrobné informace jsou zveřejněny na našich webových stránkách.

Potřebné formuláře naleznete: https://zs.zsruska.cz/index.php?type=Post&id=659&ids=515

Vloženo: 22.3.2020 | Autor: tomasova | Zobrazeno: 301x
Vážení rodiče, všichni se nyní nacházíme v nové a pro mnohé nelehké situaci, která pravděpodobně bude trvat déle, než jsme při uzavření škol předpokládali.

Chtěli bychom vám touto cestou velmi poděkovat, že nám v této době pomáháte. Učíte se doma s dětmi, komunikujete s námi, vzájemně se respektujeme, řešíme vzniklé problémy či různé požadavky.

Jsme rádi, že si učitelé našli různé způsoby komunikace s vámi a předávání práce pro žáky je funkční.

S pedagogy školy jsme domluveni, aby učení vašim dětem zadávali v rozumné míře, bez šibeničních termínů. V žádném případě nechceme, abyste plně suplovali naši práci, po které se nám, věřte nebo ne, stýská.

Naší prioritou je, aby děti vše zvládaly v pohodě a bez stresu, samy nebo s vaší malou pomocí.

Poděkování patří také rodičům dětí v našich mateřských školách - i oni se museli vyrovnat s novou situací: Doprovázejí své děti do jiné mateřské školy, musí se řídit novými přísnějšími pravidly.

Myslíme na vás.

Přejeme vám všem hlavně hodně zdraví (i duševního).

P.S. Sledujte i nadále naše webové a facebookové stránky, kde postupně aktualizujeme důležité informace.

Mgr. Pavla Tomášová, ředitelka školy,
Mgr. Gabriela Komůrková, zástupkyně pro 1. stupeň,
Mgr. Jiří Ondráček, zástupce pro 2. stupeň,
Bc. Miroslava Soukupová, zástupkyně pro předškolní vzdělávání,
Martina Zázvorková, zástupkyně pro předškolní vzdělávání,
Jana Heinc Buchalová, zástupkyně pro předškolní vzdělávání
a ostatní pedagogové školy.