Aktuální dění
Zápis do 1. tříd - postup, formuláře
30.3.2020

Vzhledem k okolnostem bude probíhat zápis do 1. tříd jiným způsobem. Podrobné informace jsou zveřejněny na našich webových stránkách.

Potřebné formuláře naleznete: https://zs.zsruska.cz/index.php?type=Post&id=659&ids=515

Škola v přírodě - aktuální situace

Vloženo: 16.3.2020 | Zobrazeno: 410x
Vážení rodiče, vzhledem k současné situaci škola prodlužuje možnost platby první splátky za školu v přírodě v Českém ráji (termín konání 15.6. – 20.6.2020) nejpozději do 30.4.2020.

O zrušení školy v přírodě zatím neuvažujeme. Provozovatel ubytovacího zařízení vyšel škole vstříc a čeká také na další vývoj situace.
Peníze za školu v přírodě jsou a budou na účtu školy až do vyřešení stávající situace.
Pokud se cokoli změní, budete ihned informováni prostřednictvím webových stránek školy.
Děkujeme za pochopení.