Vloženo: 13.6.2019 | Autor: bohackova | Zobrazeno: 16x
Malí florbalisté vyzkoušeli nové dresy   Žáci 1. stupně, kteří se celý rok účastnili školní florbalové ligy škol, dostali na finálové kolo pěkný dárek. Nové sady školních dresů. Klukům a dívce to moc slušelo! Mgr. G.Konopková

Vloženo: 13.6.2019 | Autor: bohackova | Zobrazeno: 11x
Čtvrťáci se celé druhé pololetí ve vlastivědě učili o nejstarších dějinách naší země. Hodně času věnovali učivu o Karlu IV. Vyrazili tedy na Pražský hrad a do historického centra Prahy.

Vloženo: 13.6.2019 | Autor: bohackova | Zobrazeno: 15x
V úterý 4. června jsme celá třída vyrazily na výlet do chomutovského lesoparku.

Vloženo: 13.6.2019 | Zobrazeno: 3x
Ve čtvrtek 6. června zahrály děti z divadelního kroužku pohádku Princezna ze mlejna.

Vloženo: 5.6.2019 | Autor: bohackova | Zobrazeno: 23x
Prvňáci splnili, co slíbili – naučili se psát, číst i počítat.

Vloženo: 31.5.2019 | Autor: bohackova | Zobrazeno: 33x
V litvínovském čtenářském klubu se 13. května nečetly knihy jako je zvykem, ale vyprávěly se příběhy.

Vloženo: 31.5.2019 | Zobrazeno: 29x
V poslední době naše škola přivítala hned dva zajímavé hosty.

Vloženo: 28.5.2019 | Autor: bohackova | Zobrazeno: 39x
Ve středu 22. 5. 2019 jsme prožili odpoledne plné tanců, zpěvu, hry na hudební nástroje, básní, pohádkových příběhů a hlavně dobré nálady v litvínovské Citadele, kde se konala akademie naší základní školy Ruská. Žáci secvičili pěkná vystoupení a předvedli je v plné parádě. Všichni vystupující i jejich paní učitelky si zaslouží velikou pochvalu. Mgr. G. Chmelíčková, Mgr. I Janovská, Mgr. B. Svitáková

Vloženo: 28.5.2019 | Zobrazeno: 24x
Kdybyste někdo hledal v týdnu od 27. května 2019 třídu 8.B, nejspíš byste ji nenašli. Po čtyři dny tohoto týdne putujeme po Ústeckém kraji, objevujeme zajímavá místa, kam je třeba vydat se podruhé např. s přáteli nebo s rodiči. Na všech cestách a místech nás provázejí záhadní mravenci, jsou všude, ve vlaku, na nádraží za okénkem, na wc, na obrazech, u trenérů....pokud tomu nerozumíte, nejste členy našich výprav, zeptejte se v 8. B, vysvětlí vám to. pozn. ten mladík na obrázku opravdu létá...

Vloženo: 13.5.2019 | Zobrazeno: 49x
9. května jsme mohli opět v rámci projektu IKAP načechrat mozkové buňky.

Celkem: 67 článků