Vloženo: 16.8.2019 | Zobrazeno: 6x
Projekt „Místní akční plán rozvoje vzdělávání II pro ORP Litvínov“, nebo také MAP II, je navazujícím projektem místního akčního plánu rozvoje vzdělávání I pro ORP Litvínov. Místní akční plán rozvoje vzdělávání je strategický dokument, zaměřující se na oblast vzdělávání na úrovni mateřských a základních škol pro konkrétní správní oblast obce s rozšířenou působnost, skládající se z podrobné analýzy problémů a potřeb v oblasti vzdělávací politiky vč. shody zapojených subjektů na prioritách řešené oblasti a návrhu konkrétních aktivit nutných pro rozvoj daného území.

Vloženo: 15.2.2019 | Zobrazeno: 72x
Naše škola je zapojena do dvouletého projektu v rámci Podpory škol formou projektů zjednodušeného vykazování - ŠABLONY pro MŠ, ZŠ, ŠD, ŠK.

Vloženo: 9.4.2018 | Zobrazeno: 581x
Již druhým rokem na naší škole funguje ČTENÁŘSKÝ KLUB pod vedením paní učitelky Kamily Fridrichové a knihovnice Hanky Hogenové.

Vloženo: 30.11.2017 | Zobrazeno: 346x
Zapojili jsme se do pětiletého projektu Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi .

Vloženo: 15.3.2017 | Autor: tomasova | Zobrazeno: 579x
V našem Čtenářském klubu se scházíme ve škole každý čtvrtek ke společné četbě, pobavení se. Za účelem příjemně stráveného odpoledne se vydáváme nejen do literárních světů. Díky vlastní knihovničce, klubovému vybavení k pohodovému posezení a vlastnímu prostoru tak můžeme v přátelském duchu rozvíjet své čtenářské zkušenosti.

Vloženo: 13.4.2017 | Autor: tomasova | Zobrazeno: 631x
Jak pomohla Evropská unie a Evropský sociální fond naší obci?

Vloženo: 14.3.2017 | Autor: tomasova | Zobrazeno: 479x
Říká se, že dnešní děti nečtou – je tomu skutečně tak? Pokud ano, je možné tento stav změnit? Proč je důležité, aby děti četly? Jak rozvíjet dětské čtenářství? Jaké knížky baví dnešní děti? Jak čtenářské aktivity zakomponovat do běžné výuky?

Celkem: 7 článků