TRIVIA - nový model třídních schůzek
8.4.2019

V týdnu od  pondělí 8. 4. do soboty 13. 4. 2019 se můžete na tomto odkazu zsruska.reservando.cz registrovat na schůzky, které se uskuteční od 15. do 17. dubna.

V týdnu od 15. 4. do 20. 4. si můžete rezervovat svůj den a čas třídních schůzek ve třech pro následující týden. Po ukončení rezervace termínu, již není možné rezervaci zrušit (pouze na základě osobní domluvy s daným vyučujícím).

Vloženo: 15.2.2019 | Zobrazeno: 26x
Naše škola je zapojena do dvouletého projektu v rámci Podpory škol formou projektů zjednodušeného vykazování - ŠABLONY pro MŠ, ZŠ, ŠD, ŠK.

Vloženo: 9.4.2018 | Zobrazeno: 447x
Již druhým rokem na naší škole funguje ČTENÁŘSKÝ KLUB pod vedením paní učitelky Kamily Fridrichové a knihovnice Hanky Hogenové.

Vloženo: 30.11.2017 | Zobrazeno: 282x
Zapojili jsme se do pětiletého projektu Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi .

Vloženo: 15.3.2017 | Autor: tomasova | Zobrazeno: 459x
V našem Čtenářském klubu se scházíme ve škole každý čtvrtek ke společné četbě, pobavení se. Za účelem příjemně stráveného odpoledne se vydáváme nejen do literárních světů. Díky vlastní knihovničce, klubovému vybavení k pohodovému posezení a vlastnímu prostoru tak můžeme v přátelském duchu rozvíjet své čtenářské zkušenosti.

Vloženo: 13.4.2017 | Autor: tomasova | Zobrazeno: 541x
Jak pomohla Evropská unie a Evropský sociální fond naší obci?

Vloženo: 14.3.2017 | Autor: tomasova | Zobrazeno: 392x
Říká se, že dnešní děti nečtou – je tomu skutečně tak? Pokud ano, je možné tento stav změnit? Proč je důležité, aby děti četly? Jak rozvíjet dětské čtenářství? Jaké knížky baví dnešní děti? Jak čtenářské aktivity zakomponovat do běžné výuky?

Celkem: 6 článků