TRIVIA - nový model třídních schůzek
8.4.2019

V týdnu od  pondělí 8. 4. do soboty 13. 4. 2019 se můžete na tomto odkazu zsruska.reservando.cz registrovat na schůzky, které se uskuteční od 15. do 17. dubna.

V týdnu od 15. 4. do 20. 4. si můžete rezervovat svůj den a čas třídních schůzek ve třech pro následující týden. Po ukončení rezervace termínu, již není možné rezervaci zrušit (pouze na základě osobní domluvy s daným vyučujícím).

Vloženo: 19.8.2016 | Autor: admin | Zobrazeno: 669x
Naše škola získala grant na úpravu školní zahrady ve výši 70 tis. Kč z prostředků Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí pro realizaci projektu "Příroda dětem – děti přírodě".

Vloženo: 19.8.2016 | Autor: admin | Zobrazeno: 486x
Cílem projektu je motivace žáků základních a středních škol k přijetí zásad zdravého životního stylu, naučit je rozpoznávat skutečné hodnoty a priority života, nasměrovat správně jejich postoje, připravit je co nejlépe do života a posílit jejich fyzickou i psychickou kondici.

Vloženo: 19.8.2016 | Autor: admin | Zobrazeno: 570x

Vloženo: 19.8.2016 | Autor: tomasova | Zobrazeno: 476x
Naše škola realizovala projekt „Žákovské dílny na ZŠ Ruská“, který je podpořený z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, na který získala dotaci v rámci výzvy č. 57 MŠMT, a který byl spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Vloženo: 19.8.2016 | Autor: admin | Zobrazeno: 554x

Vloženo: 19.8.2016 | Autor: admin | Zobrazeno: 530x
Cílem tohoto projektu je prostřednictvím nových metod a nástrojů docílit zlepšení stavu počátečního vzdělávání na Základní škole a Mateřské škole Litvínov, Ruská 2059, okres Most, vytvořit podmínky pro kvalitní vzdělávání všech žáků, výuku modernizovat.

Celkem: 6 článků