Chcete být součástí týmu školy, která je o krok napřed, která je originální, drží tempo s moderními trendy, která je součástí sítě škol Udržitelného rozvoje, má dlouhodobě pracující Žákovský parlament a je školou demokratického myšlení a tvořivého učení? Máte rádi výzvy? Pak hledáme právě Vás.

Poptáváme několik pracovních pozic:

Kolegyně/kolegy nejlépe s některou z aprobací český jazyk, anglický jazyk, tělesná výchova (párový učitel/učitelka na 1. stupni) a sociální pedagog.

Nabízíme zajímavé pracovní prostředí, nadstandartní ohodnocení, vzájemnou spolupráci, možnost profesního růstu a aktivní účast na dalším rozvoji školy.

Požadujeme odpovídající vzdělání, dobrou schopnost komunikace, snahu stále se vzdělávat a osobně rozvíjet, dobré ovládání PC.

Nástup dle dohody.

Své životopisy zasílejte na zsruska@zsruska.cz, případně volejte na  476 111 170.

Další informace podáme na základě vašich dotazů.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Mgr. Pavla Tomášová