Zpátky do školy

zatím omezeně
MŠMT

Jak to bude vypadat?

Od 25. května bude možná osobní přítomnost žáků prvních stupňů základních škol na vzdělávacích aktivitách formou školních skupin. Účast žáků však nebude povinná.

V rámci ochrany rizikových skupin pedagogických i nepedagogických pracovníků, ale stejně tak žáků a jejich rodinných příslušníků bude i nadále pokračovat distanční výuka.

• Doporučený počet žáků ve školní skupině bude 15, musí však být splněna podmínka jedno dítě v lavici.
  • Složení skupin bude neměnné a dítě tedy nebude moci skupiny měnit. Vzájemný kontakt skupin bude omezený.
  • Školní družina  nad rámec jedné skupiny povolena nebude.
  • Tělesná výuka bude zakázána.
  • Školní jídelna bude k dispozici pro nahlášené zájemce.
  • V průběhu vyučování bude sice doporučeno nošení roušky, nicméně vyučující bude moci o jejím nošení rozhodnout dle potřeby. Při skupinové práci a aktivit ve vzájemné blízkosti, ale stejně tak mimo třídu a ve společných prostorách škol budou roušky povinné.

Za jak dlouho?

Pro nedočkavce jsme připravili odpočítávání času…

Dny

Hodiny

Minuty

Vteřiny

Den D

Datum: 25. května 2020
Čas: 8:00
Adresa: ZŠ Ruská 2059,
Litvínov  436 01

Denní teplota: 18 – 22°C
Déšť: 0%
BIO zátěž: 1
Vítr: o rychlosti 2 až 6 m/s

Galerie

Škola je nyní prázdná, ale 2 měsíce jsem ji pro vás upravovali, vylepšovali. Těšíte se?

SLEDUJTE AKTUÁLNÍ INFORMACE NA NAŠICH STRÁNKÁCH