Kvalifikovaný pedagog pro výuku Aj

Základní škola a Mateřská škola Ruská 2059, Litvínov, okres Most přijme od nového školního roku do svého týmu kvalifikovaného učitele/učitelku pro výuku Aj – plný pracovní úvazek.

Požadujeme odpovídající vzdělání, schopnost komunikace mezi spolupracovníky i s rodiči, střední schopnost ovládání PC.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí, možnost osobního rozvoje.

Nástup od 1. 9. 2020.

Stručné životopisy zasílejte na zsruska@zsruska.cz, případně voIejte na tel. č. 476 111 170.

Správce sportovního areálu

Základní škola a Mateřská škola Litvínov, Ruská 2059, okres Most přijme brigádníka jako správce sportovního areálu.

Jedná se o práci v odpoledních hodinách a o víkendech, zkrácený úvazek, nástup možný ihned.

Mzda: 4. pl. třída

Požadavky: Minimálně základní vzdělání, aktivní zájem o správu sportovního areálu, pracovitost, bezúhonnost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, samostatnost, schopnost jednat s lidmi

Náplň práce: Zajištění pořádku a čistoty, dohled nad prostory sportovního areálu a činnostmi v souladu s provozním řádem, práce související s údržbou a provozem sportovního areálu, kontrola hřišť a ostatních prostor sportovního areálu, otevírání a zavírání areálu.

Zájemci o pracovní místo mohou zasílat životopis na e-mail: zsruska@zsruska.cz, hlásit se telefonicky na tel. 476 111 170 v době od 8:00 do 14:00, nebo osobně v sídle školy v Ruské ulici v pracovních dnech době od 8:00 do 11:00 hod.